Relaks w SPA

Harmony SPA

Potrafimy zdziałać cuda – zatrzymać czas, przywrócić skórze i mięśniom sprężystość, blask oczom, a filozofia SPA zapewni duszy – spokój.


Marcel Proust powiedział kiedyś: „Godzina nie tylko jest godziną, to naczynie wypełnione zapachami, dźwiękami, zamierzeniami, zmiennością aury”. U nas słowa francuskiego pisarza nabierają nowego znaczenia.

Zabiegi SPA

Aby wydobyć piękno wewnętrzne z każdego człowieka posługujemy się rytualnymi zabiegami SPA, które przywracają siły witalne i radość.

Głęboki relaks

Relaks komponujemy z:

  • witalizująca kąpiel parowa z arniki, siana i jałowca – aromatyczna i odprężająca. Dodatek jabłka, rumianku oraz wina sprawia, że rytuał ten działa jak eliksir młodości.
  • w służbie pięknu i odpoczynkowi: metoda koncentracji, głębokie odprężenie umysłu.
  • naturalne składniki ukryte w rosnących w górach ziołach oraz szlachetnych glinkach wykorzystane w autorskiej metodzie pielęgnacji Wellage. Relaksujące twarz i ciało zabiegi, w tym też kąpiele dźwiękowe.
  • odprężający masaż gorącymi kamieniami (Vitalstone), rezonansowy masaż Zdrowe Plecy zapewniający rozluźnienie mięśni pleców oraz Sulfurea, witalizujący masaż siarką.
  • rytuał pielęgnacyjny w fińskiej saunie – wysoka temperatura i kojący aromat górskiej sosny lub owoców sprawią, że poczują się Państwo jak nowo narodzeni.
Filozofia

Idealnie wyważone proporcje: komfort, elegancja i przestrzeń.

Wystrój Willi stanowią elegancko zaaranżowane wnętrza reprezentujące różnorodne style: począwszy od przytulnych i pełnych ciepła pokoi urządzonych w stylu angielskim czy prowansalskim, przez gorącą atmosferę przestrzeni utrzymanych w stylu kolonialnym, aż po apartamenty, w których dominuje fascynacja Orientem i kulturą Bliskiego oraz Dalekiego Wschodu. We wszystkim jednak dominuje umiar i harmonia, ponieważ są to cechy istotne z punktu widzenia nie tylko Slow Life, ale także filozofii Wellness SPA.

Harmonia

Wellness SPA to ciągłe dążenie do równowagi, spokoju i harmonii.

Harmonia oznacza dla nas równowagę pomiędzy ciałem, duchem i umysłem – każdy z aspektów naszej osobowości powinien zostać otoczony szczególną uwagą, dlatego dbamy o zachowanie tej równowagi w każdym elemencie: wypoczynku i aktywności, naturalności i luksusu, a także tradycji i nowoczesności. To właśnie harmonia i równowaga sprawiają, że połączenia te składają się na idealną całość.