Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

Nasi Goście odkrywają świat wszystkimi pięcioma zmysłami. Aromat, jaki roztacza wnętrze, dźwięk mis tybetańskich czy śpiew ptaków za oknem, smak pięciodaniowej kolacji Gourmet, dotyk chłodnych kamieni lub szyszek na Ścieżce Wrażeń – wszystko to składa się na wyjątkową, harmonijną całość, którą możecie Państwo odkrywać w naszej Willi.

Oferta zabiegowa

Aby wydobyć piękno wewnętrzne z każdego człowieka posługujemy się rytualnymi zabiegami SPA, które przywracają siły witalne i radość.


W naszym SPA wykonujemy:

  • Kąpiel w drobnocząsteczkowej parze Vitalis
  • Masaże i zabiegi relaksacyjne
  • Zabiegi na ciało
  • Zabiegi na twarz
  • SPA dla dwojga

Kąpiel w parze

Unikalny w tej części Europy rytuał w suchej drobnocząsteczkowej parze jest specjalnością ProHarmonii. Rytuał kąpielowy to połączenie kilku zabiegów mających zbawienny wpływ na ciało i samopoczucie: pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, poprawia krążenie, odświeża skórę, ujędrnia oraz dotlenia.

Rytuał składa się z:

  • Kąpieli stóp w soli himalajskiej poprawiającej krążenie oraz herbatki rozgrzewającej
  • Peelingu całego ciała wyciągiem z alpejskich kwiatów polnych oraz alpejskiego siana
  • Kąpieli w drobnocząsteczkowej parze z zastosowaniem wybranej kompozycji ziół
  • Masażu ciała ciepłym, naturalnym olejem sezamowym oczyszczającym organizm z toksyn oraz nadającym skórze blask i jedwabistą gładkość.

RYTUAŁ 80 minut / 280 PLN

Dźwięki gongu

Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka.

Dźwięki gongu działają "na poziomie komórkowym" - drogą rezonansu - powodując wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała. Dźwięki gongu silnie relaksują, uspokajają, pomagają w bezsenności oraz zwiększają siły witalne. Na seans Goście są proszeni o przyjście w wygodnych, luźnych ubraniach.
SEANS 30 minut/120 PLN/ 1-2 os SEANS 30 minut/170 PLN/ 3-5 os

Masaż dźwiękami vitasound

Masaż energetyzujący i jednocześnie głęboko odprężający. Dźwięk mis tybetańskich i rezonans dźwiękiem wprowadzają w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli oraz rozluźniając napięcia w ciele.
MASAŻ 30 minut/129 PLN

Masaż shiatsu

Akupunktura bez igieł. Masaż pomaga wyleczyć najróżniejsze choroby i dolegliwości ciała.
Shiatsu usuwa nagromadzone w ciele napięcie. Jeśli chcemy poczuć wzrastającą w nas siłę do życia i uwolnić się od napięcia, masaż ten jest znakomitym pomysłem. Wykonuje się go bez użycia oleju w stroju treningowym na macie.
MASAŻ 60 minut/ 240 PLN