Zabiegi SPA

Zabiegi SPA

Nasi Goście odkrywają świat wszystkimi pięcioma zmysłami. Aromat, jaki roztacza wnętrze, dźwięk mis tybetańskich czy śpiew ptaków za oknem, smak pięciodaniowej kolacji Gourmet, dotyk chłodnych kamieni lub szyszek na Ścieżce Wrażeń – wszystko to składa się na wyjątkową, harmonijną całość, którą możecie Państwo odkrywać w naszej Willi.

Oferta zabiegowa

Aby wydobyć piękno wewnętrzne z każdego człowieka posługujemy się rytualnymi zabiegami SPA, które przywracają siły witalne i radość.


W naszym SPA wykonujemy:

  • Kąpiel w drobnocząsteczkowej parze Vitalis
  • Masaże i zabiegi relaksacyjne
  • Zabiegi na ciało
  • Zabiegi na twarz
  • SPA dla dwojga
Kąpiel w parze

Unikalny w tej części Europy rytuał w suchej drobnocząsteczkowej parze jest specjalnością ProHarmonii. Rytuał kąpielowy to połączenie kilku zabiegów mających zbawienny wpływ na ciało i samopoczucie: pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, poprawia krążenie, odświeża skórę, ujędrnia oraz dotlenia.

Rytuał składa się z:

  • Kąpieli stóp w soli himalajskiej poprawiającej krążenie oraz herbatki rozgrzewającej
  • Peelingu całego ciała wyciągiem z alpejskich kwiatów polnych oraz alpejskiego siana
  • Kąpieli w drobnocząsteczkowej parze z zastosowaniem wybranej kompozycji ziół
  • Masażu ciała ciepłym, naturalnym olejem sezamowym oczyszczającym organizm z toksyn oraz nadającym skórze blask i jedwabistą gładkość.

RYTUAŁ 80 minut / 280 PLN

Dźwięki gongu

Gong wytwarza najsilniej rezonujący dźwięk ze wszystkich dźwięków odkrytych kiedykolwiek przez człowieka.

Dźwięki gongu działają "na poziomie komórkowym" - drogą rezonansu - powodując wewnątrzkomórkowy masaż całego ciała. Dźwięki gongu silnie relaksują, uspokajają, pomagają w bezsenności oraz zwiększają siły witalne. Na seans Goście są proszeni o przyjście w wygodnych, luźnych ubraniach.
SEANS 30 minut/120 PLN/ 1-2 os SEANS 30 minut/170 PLN/ 3-5 os

Masaż dźwiękami vitalsound

Masaż energetyzujący i jednocześnie głęboko odprężający. Dźwięk mis tybetańskich i rezonans dźwiękiem wprowadzają w stan głębokiego relaksu i wyciszenia, uspokajając pobudzone emocje i myśli oraz rozluźniając napięcia w ciele.
MASAŻ 30 minut/129 PLN

Masaż shiatsu

Akupunktura bez igieł. Masaż pomaga wyleczyć najróżniejsze choroby i dolegliwości ciała.
Shiatsu usuwa nagromadzone w ciele napięcie. Jeśli chcemy poczuć wzrastającą w nas siłę do życia i uwolnić się od napięcia, masaż ten jest znakomitym pomysłem. Wykonuje się go bez użycia oleju w stroju treningowym na macie.
MASAŻ 60 minut/ 240 PLN

Klasyczny masaż aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny który, wykorzystuje olejki eteryczne, uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż całego ciała odpręża i redukuje napięcie psychiczne. Oprócz tego zmniejsza napięcie mięśniowe.

MASAŻ CAŁEGO CIAŁA 60 minut/210 PLN
MASAŻ KARKU I PLECÓW 30 minut/150 PLN

 

Masaż twarzy

Masaż twarzy to nic innego jak mikro trening dla mięśni. Regularnie wykonywany wzmacnia je, pozwala na dłużej zachować elastyczność skóry i napięty owal twarzy. Pobudza mikrokrążenie skórne, oraz wytwarzany w komórkach kolagen i elastyny.
30 minut/150 PLN

Masaż gorącymi kamieniami

Ten rodzaj masażu łączy w sobie oddziaływanie zarówno termoterapii, drenażu, akupresury oraz aromaterapii. Masaż gorącymi kamieniami wykonujemy specjalnymi wyselekcjonowanymi kamieniami bazaltowymi, które poprzez wieloletnią naturalną obróbkę falami morskimi mogą być użyte do celów terapeutycznych. Celem masażu jest ogólne rozluźnienie i podniesienie podstawowej przemiany materii. Masaż ma zbawienny wpływ na przemęczony organizm i napięte mięśnie.
MASAŻ 60 minut/220 PLN
 

Masaż alpejski

Autorski masaż polegający na połączeniu techniki drenażu limfatycznego, modułowego masażu klasycznego oraz masażu chińską bańką z użyciem wyjątkowych indywidualnie dobranych preparatów z wyciągami ziołowymi i roślinnymi. W masażu terapeuta dopasowuje, oprócz preparatów ziołowych także intensywność masażu oraz długość poszczególnych sekwencji masażu.
MASAŻ 60 minut/230 PLN

Masaż rezonansowy pleców

Autorski masaż, który  odpręża „zestresowane plecy” oraz pomaga w utrzymaniu właściwej postawy. Skuteczność zabiegu i długotrwały efekt gwarantuje kombinacja rozluźniających technik masażu, działania ciepłem oraz usuwania blokad mięśniowych przy zastosowaniu bańki chińskiej. Efekt odprężenia wzmacnia zastosowanie na końcowym etapie rytuału maści z arniki i dziurawca oraz mis dźwiękowych.  
MASAŻ 60 minut/230 PLN

Czekoladowa Pokusa


Ziarno kakaowca, a tym samym czekolada, stosowane na ciało działa wyszczuplająco, likwiduje cellulit, wygładza, ujędrnia i nawilża skórę. Czekolada pobudza organizm do produkcji endorfin czyli hormonów szczęścia odpowiadających za dobre samopoczucie. Okład z kremowej, naturalnej i ciepłej czekolady modeluje sylwetkę, eliminuje stres, relaksuje ciało i zmysły dodając energii i witalności. I zniewala cudownym zapachem…
MASAŻ 60 minut/ 230 PLN

Spa dla Dwojga

RYTUAŁ DLA DWOJGA

Zabieg rozpoczyna rozgrzewająca herbatka we dwoje. Następnie wykonywany jest energetyzujący masaż rękawicami z surowego jedwabiu, działający drenująco, pobudzający przepływ limfy w organizmie i delikatnie usuwający obumarły naskórek. Kolejnym etapem rytuału jest relaksujący unikatowy masaż ciepłymi olejami wykonywany przedramionami. Na zakończenie ciało zostaje rozgrzane w saunie z olejkami eterycznymi.
RYTUAŁ 80 minut/380 PLN

 

KLASYCZNY MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY DLA DWOJGA

Masaż aromaterapeutyczny który, wykorzystuje olejki eteryczne, uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż całego ciała odpręża i redukuje napięcie psychiczne. Oprócz tego zmniejsza napięcie mięśniowe, wspomaga układ immunologiczny w walce z niesprzyjającymi warunkami środowiska zewnętrznego. Olejki eteryczne wspomagają relaksacyjne właściwości zabiegu.
RYTUAŁ 60 minut/350 PLN

Luksusowe zabiegi na ciało z firmą Sothys

AROMATYCZNE PODRÓŻE
W 100% spersonalizowana pielęgnacja ciała. Preparaty do masażu i peelingu, dobierane są według Twoich upodobań zapachowych.                                        Czas trwania 60 minut, cena 290 PLN

DOZNANIA ORIENTU
Wyjątkowy zabieg spa inspirowany pradawnymi rytuałami orientalnymi: syrop enzymatyczny przygotowuje ciało do peelingu, następnie ekskluzywny masaż peelingujący Sothys z glinianym kamieniem inspirowany tradycyjnymi orientalnymi technikami. Wyjątkowa ucieczka z aromatycznymi nutami mirry i bursztynu, pozostawia niezapomniane wspomnienia. Kamień peelingujący w prezencie dla klienta.
Czas trwania 60 minut, cena 290 PLN

Luksusowe zabiegi na twarz z firmą Sothys

ZABIEG SEZONOWY
Sezonowy zabieg dotleniający. Nowatorska koncepcja pielęgnacji skóry, oparta na zasadach chronobiologii i smakowitych aromatach, ukazująca młodzieńczy blask skóry, sezon po sezonie. Optymalna doza tlenu, połączona z koktajlem witaminowym, aby wzmocnić, odżywić i rozpromienić skórę.                                              Czas trwania 60 minut, cena 270 PLN

DO SKÓRY SUCHEJ
Zabieg stworzony z myślą o skórze suchej. Poprawia nawilżenie oraz napięcie i elastyczność skóry. Skóra pozostaje mocno odżywiona, wygląda promiennej i młodziej.
Czas trwania 60 minut, cena 270 PLN.

DO SKÓRY TŁUSTEJ
Zabieg opracowany dla skóry mieszanej i tłustej, składający się z kremowego peelingu, maski i masażu. Zawarta w produktach biała glinka oraz puder z pestek moreli absorbują sebum, matowią oraz zwężają pory. Skóra wygląda zdrowo i promiennie.
Czas trwania 60 minut, cena 270 PLN

DO SKÓRY NORMALNEJ

Zabieg oparty na ampułkach nawilżających, które mają za zadanie utrzymanie optymalnego  nawilżenia w skórze. Są preparatem wzmacniającym działanie produktów stosowanych na co dzień. Dzięki zwartości ekstraktu z aloesu bogatego w witaminy A, B, C, E, minerały i aminokwasy chronią i odżywiają skórę.
Czas trwania 60 minut, cena 270 PLN.

DLA MĘŻCZYZN
Specjalnie dla mężczyzn powstał w 100% spersonalizowany zabieg przepełniony męskimi nutami zapachowymi. Masaż, peeling i maska również zostały dostosowane do męskich potrzeb.
Czas trwania 60 minut, cena 270 PLN.