Galeria zdjęć

Jeżeli można powiedzieć, że budynek posiada własną duszę, nasz obiekt zdecydowanie jest jednym z nich. Gdy pojawisz się w naszej historycznej rezydencji, na pewno przekonasz się o tym samemu – te zabytkowe ściany zdają się tylko czekać, aby opowiedzieć swoim tymczasowym mieszkańcom o dawnych dziejach i zabrać ich w sam środek wydarzeń, których były świadkami. A nie ma wątpliwości, że mogłyby opowiedzieć niejedno.

To przecież właśnie ten wspaniały obiekt, którego historia sięga roku 1907, miał zaszczyt gościć najważniejsze osobistości przedwojennej Europy. Chwili wytchnienia w otoczonym lasami ekskluzywnym kurorcie rozłożonym u stóp Śnieżnika poszukiwali zarówno wielcy artyści, jak autor słynnego „Fausta” Johann Wolfgang von Goethe, jak i potężni europejscy władcy, czyli król pruski Fryderyk Wilhelm III, a także car Aleksander I Romanow, który – w przeciwieństwie do swoich następców – sprawował rządy przyjazne Polakom. Ponadto hotel gościł w swoich nieskromnych progach wiele innych wpływowych postaci, nietrudno sobie wyobrazić, że panowała w nim atmosfera niczym żywcem przeniesiona z „Czarodziejskiej Góry” Thomasa Manna: idealna do dyskusji najbardziej cenionych intelektualistów tamtych czasów.

Klimatyczny hotel ze SPA, w którym każdy pokój jest absolutnie wyjątkowy

Historyczna rezydencja górująca nad najstarszym w Polsce uzdrowiskiem została odbudowana w 2008 roku. Dziś jest to willa w butikowym stylu, która w dalszym ciągu przyciąga osoby chcące odpocząć w luksusowych warunkach w samym sercu Gór Złotych. Ekskluzywny kurort to doskonała baza wypadowa dla narciarzy i miłośników górskich wędrówek, a mnóstwo atrakcji dla siebie znajdą też tutaj rodziny z dziećmi pragnące odetchnąć od zgiełku wielkiego miasta. Butikowy hotel ze SPA cieszy się ponadto dużą popularnością wśród par – tutejsza romantyczna atmosfera i zaciszna okolica na pewno przypadną Wam do gustu.

Na naszych drogich gości czekają tematyczne, zaprojektowane ze smakiem pokoje, których wystrój nawiązuje do przeróżnych epok i stylów. Klimatyczna willa w butikowym stylu słynie też z szerokiego wyboru rytuałów SPA, które pozwolą Ci zregenerować nadwątlone siły i zaznać głębokiego relaksu w harmonijnie urządzonych wnętrzach wypełnionych cudownymi dźwiękami i zapachami.

Koniecznie odwiedź nasz tchnący historią butikowy hotel ze SPA spoglądający z góry na uroczy, ekskluzywny kurort Lądek Zdrój. Willa Barbara zapewni Ci najlepsze warunki do beztroskiego wypoczynku!

SPA & Wellness