Ceny i Rezerwacja

A gdyby tak oderwać się nieco od codzienności i wyjechać na kilka dni? Jeśli szukacie miejsca na wyciszenie, odpoczynek oraz nabranie dystansu do świata, zapraszamy! W Willi Barbara czekają na Państwa przytulne, stylowo urządzone pokoje oraz apartamenty. I choć różnią się od siebie w detalach, łączy je klimatyczny, niecodzienny wystrój, który wręcz zachęca do wypoczynku. Zapewniamy, że gdy tylko przekroczycie próg naszej willi, będziecie chcieli zostać tu na dłużej!

Zarezerwujcie nocleg w klimatycznej willi

Poniżej znajdziecie Państwo aktualną ofertę noclegową. Zachęcamy do tego, aby obejrzeć każde z proponowanych wnętrz, a następnie wybrać to, które najsilniej przemawia do Waszej wyobraźni. W każdym pokoju znajdziecie wszystko to, co jest niezbędne, aby zapewnić sobie intymność i spokój. Jeśli potrzebujecie więcej przestrzeni, przygotujemy dla Państwa jeden z naszych luksusowych apartamentów. Zwróćcie też uwagę na oferty specjalne oraz atrakcyjne upusty cenowe.

Nie pozostaje nic innego, jak wybrać termin, zarezerwować pokój lub apartament i potwierdzić przyjazd. Czekamy na Państwa z otwartymi ramionami!