Pokój 2-osobowy Plus

do 2 os.
15 m2

Pokój 2-osobowy Plus

Jeżeli chcesz spędzić urlop z drugą połówką w szczególnie klimatycznym apartamencie, nasza oferta z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Stylowe pokoje dwuosobowe w historycznym stylu pozwolą Ci się poczuć jak w pałacu Bourbonów czy w barokowych wnętrzach zaprojektowanych przez samego Michała Klahra. Czekają na Ciebie też inne bajeczne sypialnie, takie jak choćby pełen charakteru i mnóstwa elementów związanych z Afryką apartament nawiązujący do twórczości słynnej duńskiej pisarki Karen Blixen. Pozwól sobie na odrobinę luksusu, po prostu złóż rezerwację.

Wyposażenie:
TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki

Galeria

Pokoje

W naszym hotelu zaznacie odpoczynku w eleganckich, klimatycznych wnętrzach, inspirowanych różnymi kulturami i postaciami, które tworzą eklektyczną całość. Oddajemy Wam do użytku bajkowe pokoje urządzone z myślą o minionych epokach, nie tylko europejskich, ale też orientalnych. Każde pomieszczenie w Willi Barbara pozwala na wysnucie osobnej opowieści, które łączą się w magiczną całość - niczym piękna bajka.

Pokoje dla par i jednoosobowe

Przygotowaliśmy miejsca noclegowe z najwyższą starannością, wyposażając je w podstawowe sprzęty, takie jak telewizor, suszarka oraz dostęp do internetu. Są to udogodnienia, które czekają na Was zarówno, jeśli zdecydujecie się na pokój w stylu gotyckim, jak i w przypadku luksusowego tchnienia orientu. Do Waszej dyspozycji może być także apartament, który gwarantuje głęboki relaks w Lądku Zdroju.

Wyposażenie i dekoracje pomieszczeń pozwolą Wam wczuć się w klimat miejsca, i tak wystrój gotycki zachęci do skupienia i wyciszenia w samotności, a pełen przepychu styl ludwikowski zapewni relaks w luksusowym wydaniu. Niektóre z naszych apartamentów dla par urządzono także w bajkowym, wiejskim klimacie Prowansji i angielskiej posiadłości na wsi.

Pary chętne na odpoczynek w stylu dalekiego wschodu mogą zdecydować się na odległe od gotyku, kolorowe pomieszczenia inspirowane kulturą chińską, japońską i indyjską. Jedno jest pewne - niezależnie od wyboru, relaks w apartamentach w Lądku Zdroju to niezapomniane, odprężające doświadczenie.