Pokój 2-os. Szeherezady

do 2 os.
34 m2

Pokój 2-os. Szeherezady

A gdyby tak na moment przenieść się do Krainy Orientu? Miejsca, w którym zmysły zostaną zabrane w fascynującą podróż do najdalszych zakątków globu? Nie muszą Państwo wyjeżdżać poza Polskę, aby tego doświadczyć. Wystarczy odwiedzić Lądek-Zdrój i skorzystać z wyjątkowej oferty naszego hotelu.

Wnętrze, w którym Szeherezada snuje swe opowieści
Gości zainteresowanych pobytem w klimatycznym wnętrzu zachęcamy do rezerwacji dwuosobowego pokoju Szeherezady. Tę zmysłową przestrzeń urządzono w stylu orientalnym - użyliśmy do tego przyciągających wzrok dodatków nawiązujących do tego, co w krajach Dalekiego Wschodu najpiękniejsze. Jest to również miejsce stworzone specjalnie z myślą o Gościach, którzy szukają ukojenia. Bajeczną atmosferę dwuosobowego pokoju tworzy połączenie eleganckich kolorów, oryginalnych mebli, ale także egzotycznego zapachu kwiatów Ylang-Ylang.
Zmysłowy pokój dwuosobowy, w którym aura tajemniczości miesza się z barwną egzotyką, wyposażony został w łoże z baldachimem, gustowne krzesło przypominające tron, parawan w orientalne wzory, a także naczynia w kolorze starego złota.

Wyposażenie:
TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Szlafrok
Woda mineralna
Czajnik
Kapcie

Galeria

Pokoje

W naszym hotelu zaznacie odpoczynku w eleganckich, klimatycznych wnętrzach, inspirowanych różnymi kulturami i postaciami, które tworzą eklektyczną całość. Oddajemy Wam do użytku bajkowe pokoje urządzone z myślą o minionych epokach, nie tylko europejskich, ale też orientalnych. Każde pomieszczenie w Willi Barbara pozwala na wysnucie osobnej opowieści, które łączą się w magiczną całość - niczym piękna bajka.

Pokoje dla par i jednoosobowe

Przygotowaliśmy miejsca noclegowe z najwyższą starannością, wyposażając je w podstawowe sprzęty, takie jak telewizor, suszarka oraz dostęp do internetu. Są to udogodnienia, które czekają na Was zarówno, jeśli zdecydujecie się na pokój w stylu gotyckim, jak i w przypadku luksusowego tchnienia orientu. Do Waszej dyspozycji może być także apartament, który gwarantuje głęboki relaks w Lądku Zdroju.

Wyposażenie i dekoracje pomieszczeń pozwolą Wam wczuć się w klimat miejsca, i tak wystrój gotycki zachęci do skupienia i wyciszenia w samotności, a pełen przepychu styl ludwikowski zapewni relaks w luksusowym wydaniu. Niektóre z naszych apartamentów dla par urządzono także w bajkowym, wiejskim klimacie Prowansji i angielskiej posiadłości na wsi.

Pary chętne na odpoczynek w stylu dalekiego wschodu mogą zdecydować się na odległe od gotyku, kolorowe pomieszczenia inspirowane kulturą chińską, japońską i indyjską. Jedno jest pewne - niezależnie od wyboru, relaks w apartamentach w Lądku Zdroju to niezapomniane, odprężające doświadczenie.