Pokój 2-os. Szeherezady

do 2 os..
34 m2

Pokój 2-os. Szeherezady

A gdyby tak na moment przenieść się do Krainy Orientu? Miejsca, w którym zmysły zostaną zabrane w fascynującą podróż do najdalszych zakątków globu? Nie muszą Państwo wyjeżdżać poza Polskę, aby tego doświadczyć. Wystarczy odwiedzić Lądek-Zdrój i skorzystać z wyjątkowej oferty naszego hotelu.

Wnętrze, w którym Szeherezada snuje swe opowieści
Gości zainteresowanych pobytem w klimatycznym wnętrzu zachęcamy do rezerwacji dwuosobowego pokoju Szeherezady. Tę zmysłową przestrzeń urządzono w stylu orientalnym - użyliśmy do tego przyciągających wzrok dodatków nawiązujących do tego, co w krajach Dalekiego Wschodu najpiękniejsze. Jest to również miejsce stworzone specjalnie z myślą o Gościach, którzy szukają ukojenia. Bajeczną atmosferę dwuosobowego pokoju tworzy połączenie eleganckich kolorów, oryginalnych mebli, ale także egzotycznego zapachu kwiatów Ylang-Ylang.
Zmysłowy pokój dwuosobowy, w którym aura tajemniczości miesza się z barwną egzotyką, wyposażony został w łoże z baldachimem, gustowne krzesło przypominające tron, parawan w orientalne wzory, a także naczynia w kolorze starego złota.

Wyposażenie:
TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki
Kawa/herbata
Szlafrok
Woda mineralna
Czajnik
Kapcie

Galeria