Pokój 1-osobowy Plus

do 1 os.
11 m2

Pokój 1-osobowy Plus

Luksusowe, urządzone ze smakiem wnętrze, w którym zaznasz błogiego relaksu w romantycznej scenerii. Ten komfortowy pokój jednoosobowy w stylu prowansalskim pozwoli Ci się przenieść prosto na usiane lawendą pola, z których słynie południowa Francja. To wysublimowany buduar kobiety - pokój, który zaspokoi potrzeby estetyczne nawet najbardziej wymagającej damy.
Z łatwością odnajdziesz w nim spokój i harmonię, więc warto go wybrać, jeżeli chcesz się choć na kilka dni odciąć od codziennych obowiązków i ukoić skołatane nerwy bez zbędnego towarzystwa innych osób.

Wyposażenie:
Klimatyzacja
TV SAT
Telefon
WiFi
Suszarka
Prysznic
Ręczniki
Kosmetyki

Galeria

Pokoje

W naszym hotelu zaznacie odpoczynku w eleganckich, klimatycznych wnętrzach, inspirowanych różnymi kulturami i postaciami, które tworzą eklektyczną całość. Oddajemy Wam do użytku bajkowe pokoje urządzone z myślą o minionych epokach, nie tylko europejskich, ale też orientalnych. Każde pomieszczenie w Willi Barbara pozwala na wysnucie osobnej opowieści, które łączą się w magiczną całość - niczym piękna bajka.

Pokoje dla par i jednoosobowe

Przygotowaliśmy miejsca noclegowe z najwyższą starannością, wyposażając je w podstawowe sprzęty, takie jak telewizor, suszarka oraz dostęp do internetu. Są to udogodnienia, które czekają na Was zarówno, jeśli zdecydujecie się na pokój w stylu gotyckim, jak i w przypadku luksusowego tchnienia orientu. Do Waszej dyspozycji może być także apartament, który gwarantuje głęboki relaks w Lądku Zdroju.

Wyposażenie i dekoracje pomieszczeń pozwolą Wam wczuć się w klimat miejsca, i tak wystrój gotycki zachęci do skupienia i wyciszenia w samotności, a pełen przepychu styl ludwikowski zapewni relaks w luksusowym wydaniu. Niektóre z naszych apartamentów dla par urządzono także w bajkowym, wiejskim klimacie Prowansji i angielskiej posiadłości na wsi.

Pary chętne na odpoczynek w stylu dalekiego wschodu mogą zdecydować się na odległe od gotyku, kolorowe pomieszczenia inspirowane kulturą chińską, japońską i indyjską. Jedno jest pewne - niezależnie od wyboru, relaks w apartamentach w Lądku Zdroju to niezapomniane, odprężające doświadczenie.