x

Zapraszamy

Willa Barbara szczególnie dba o atmosferę wypoczynku, harmonijnie połączonego z naturą. Warto odwiedzić nasz zabytkowy obiekt i zaznać odrobiny butikowego luksusu.

Willa

Willa Barbara to majestatyczna willa, górująca nad uzdrowiskiem Lądek Zdrój. Ekskluzywny kurort, usytuowany u stóp Śnieżnika, był miejscem wypoczynku ważnych osobistości Europy. Przyjeżdżali tu artyści jak J. W. Goethe, jak i władcy – Fryderyk Wilhelm III czy car Aleksander I.

Historia zabytkowej rezydencji sięga 1907 roku, łącząc losy znamienitych postaci. Odbudowana w 2008 roku dziś promienieje świetnością. Każdy jej zakątek, mebel czy dekor świadczą o przemyślanej trosce o piękno i harmonię. Obecnie zaadaptowana na klimatyczny, butikowy hotel SPA.

Butikowy styl

Willa jest miejscem, w którym umiemy okiełznać czas; gdzie nasi Goście mogą delektować się odprężeniem zmęczonego ciała i przywróceniem równowagi psyche.

Harmonię wytwornego tła dopełnia bogata oferta hotelu. Willa jest wymarzonym miejscem na relaksujący weekend w butikowym hotelu Spa, romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu czy niebanalny pomysł na zaręczyny. Po królewsku ugości także przyjaciół i partnerów w biznesie.

Projektornia

Najmniejsze kino w Polsce (9 miejsc). Stylowe, miękkie oryginalne fotele teatralne, w których można się zatopić, uprzyjemniają czas spędzony w Projektorni, w której z łatwością mogą Państwo zorganizować prywatny pokaz filmowy.

Biblioteka

Luksusowe miejsce odpoczynku w hotelu stworzone na wzór klubów, w których mógł spędzać czas angielski dżentelmen – nasza Biblioteka w hotelu zmienia się w zależności od pory dnia, roku. Stylowy kominek oraz wirtualny bar z karuzelą ekskluzywnych trunków tworzą wyjątkowy klimat tego miejsca.

W pełnej relaksu atmosferze Goście oddają się lekturze, sącząc wyśmienite drinki.

Dekanteria

Wyjątkowa, kameralna sala przeznaczona przede wszystkim dla par, gdzie można usiąć w zaciszu przy kieliszku wina.
Dekanteria to także idealne miejsce dla niedużych grup (maksymalnie 8 osób) - idealna do aranżacji spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, a także partnerów biznesowych.

Aby nie zabrakło Państwu wygód, proponujemy pomiędzy zabiegami SPA i spacerami po górach, relaks w naszej Dekanterii, czy też w Bibliotece.

Szkolenia

Willa to także doskonałe miejsce, by zorganizować spotkanie biznesowe, a także szkolenie, konferencję, sympozjum czy naradę.


Na potrzeby szkoleń i seminariów oddajemy do Państwa dyspozycji cztery stylowe sale: Salę Balową (ok. 30 miejsc), Bibliotekę (16 miejsc), Projektornię (15 miejsc) oraz Dekanterię – Gabinet Win (8 miejsc). Zapewniamy także wysokiej jakości wyposażenie techniczne: rzutnik, ekran, panel ciekłokrystaliczny oraz flipchart.

Przyjaźni zwierzętom

"Trzeba kochać, to co jest nam najbliższe. To, czego można dotknąć ręką. Tak kochają psy." John Maxwell Coetzee

Willa jest miejscem, które z przyjemnością przyjmuje czworonogi. Duży, ogrodzony teren sprzyjający spacerom oraz przyjazna atmosfera sprawiają, że znakomicie wypoczywają u nas zarówno właściciele jak i ich pupile. Zapraszamy. Psom jest u nas tak dobrze jak w domu. Pobyt zwierzęcia w obiekcie to koszt 60 PLN/doba.

Pokoje

Pokój 1-osobowy Plus

od 369 zł / noc

Pokój 1-osobowy

od 339 zł / noc

Pokój 2-osobowy Plus

od 479 zł / noc

Pokój 2-osobowy

od 449 zł / noc