od 313 zł / osoba / noc
3 dni

Ferie w górach

Ferie zimowe 2023 (14.01.2023r.-26.02.2023r.)

Czas zimowych ferii to odpoczynek nie tylko dzieci, ale i dorosłych od zgiełku dużych i małych miast.

To czas zimowego szaleństwa na nartach, deskach i wszelkich sprzętach poruszających się po śniegu. To czas spędzony na świeżym górskim powietrzu w otoczeniu przepięknych gór.

A po południu i wieczorami to czas spędzany w strefie spa i relaksu oraz przy kominku z iskrzącym się ogniem w bibliotece pełnej książek i wielu tajemnic.

 

Pakiet (min. 2 noce) obejmuje:

  •  nocleg w jednym z komfortowych pokoi,
  •  saunę suchą,
  •  seanse filmowe w naszej Projektornii,
  •  dostęp do biblioteki z kominkiem, dużym księgozbiorem i grami planszowymi,
  •  bezpłatny monitorowany parking,
  •  bezpłatne WiFi,

Pakiet kulinarny obejmuje:

  •  poranna kawa już od 8:00,
  •  obfite śniadania z tradycyjnymi wyrobami własnymi,
  •  3-daniowe obiadokolacje ( zupa, danie główne, deser+ napoje gorące: kawa, herbata oraz napoje zimne: sok jabłkowy/pomarańczowy ) w naszej restauracji.

Ponadto Goście otrzymują 10% zniżki na zabiegi w naszym Harmony SPA.

Opłata za dostawkę  dla osoby dorosłej to 190 PLN/doba (cena obejmuje również śniadania i obiadokolacje).

Opłata za pobyt dzieci od 5 do 10 roku życia:

dziecko 5-10 lat śpiące na dostawce 160 PLN/doba (cena obejmuje również śniadania i obiadokolacje)-dostawki możliwe w wybranych pokojach

dzieci do lat 5-ciu śpiące z rodzicami w łóżku – 30 PLN śniadanie

 

Na Państwa życzenie przedłużymy pakiet na warunkach ogólnych, zgodnie z obowiązującym cennikiem lub uzupełnimy o dodatkowe zabiegi.

Z uwagi na uzdrowiskowy charakter Lądka Zdroju od Gości pobierana jest opłata uzdrowiskowa w wysokości 5,20 PLN za dzień od osoby dorosłej i 3,00 PLN dziecko do lat 12.

 

Szukacie sposobu na odprężenie całego ciała i wyciszenie dla zmysłów w eleganckim, spokojnym miejscu, otoczonym pięknem natury i rześkim powietrzem? Weekend w SPA dla dwojga w górach brzmi jak idealne rozwiązanie! To nie tylko sposób na relaks, ale i wzmocnienie więzi z drugą połówką, podczas uzdrawiających duszę seansów z zabiegami, masażami i sauną. Pobyt u nas to doskonały prezent na rocznicę związku lub ślubu, zaręczyny lub po prostu wspólne spędzenie czasu. Pakiet SPA w górach obejmuje nocleg w jednym z naszych bajkowych pokoi, pyszne posiłki w hotelowej restauracji oraz relaksujące zabiegi dla dwojga w naszej strefie wellness.

Weekend w SPA na dolnym śląsku

Korzystając z naszych pakietów dla dwojga, możecie zapewnić sobie wyjątkowy weekend w urokliwej, górskiej miejscowości w województwie dolnośląskim. Z okazji różnych świąt i dłuższych okresów wolnych od pracy, przygotowujemy oferty z kompleksową obsługą naszych gości w tych ważnych momentach. Sprawdzą się one zarówno dla zakochanych, jak i całych rodzin... z pupilami włącznie!

Zapraszamy do zapisania się do naszego newslettera, by być na bieżąco z proponowanymi przez nas pakietami i zdążyć zarezerwować miejsce podczas pełnych radości, bliskości i odprężenia eventów w Willi Barbara. Gwarantujemy obsługę hotelową na najwyższym poziomie, pięknie urządzone, klimatyczne pokoje i apartamenty oraz pełen relaks w naszej strefie wellness i otoczeniu malowniczych Sudetów.