Aktualności

Hotel przyjazny zwierzętom — uroki urlopu z psem

Hotel przyjazny zwierzętom — uroki urlopu z psem

Wielu właścicieli czworonogów w czasie planowania urlopu w górach z psem staje przed sporym dylematem: czy będzie możliwość zabrania pupila, czy też trzeba będzie zostawić go pod opieką rodziny bądź znajomych. Niektórzy jednak nie mają takich zaufanych osób w pobliżu albo bardzo chcą zabrać zwierzaka ze sobą. Znajdując hotel przyjazny zwierzętom w górach, nie trzeba rezygnować z towarzystwa swojego wiernego przyjaciela. W tym artykule przyjrzymy się urokom wyjazdu w góry do hotelu z czworonogiem oraz udogodnieniom, które takie obiekty zapewniają zwierzętom.

Komfortowy sen dla Ciebie i Twojego psa

Hotele przyjazne czworonogom oferują nie tylko luksusowe pokoje dla gości, ale również specjalnie dostosowane miejsca dla czworonogów. Pufy, specjalne legowiska czy nawet stoliki z przysmakami sprawią, że pies poczuje się równie wyjątkowo, jak jego właściciel. Oferta hoteli wychodzi naprzeciw potrzebom gości i ich pupili, troszcząc się o zadowolenie każdego odwiedzającego. Jednym z przykładów takich obiektów jest Willa Barbara w Lądku-Zdroju. To idealny hotel na weekend w górach, do którego można przyjechać ze swoim psiakiem. Mimo stopniowej zmiany podejścia do przyjmowania zwierzaków w branży hotelarskiej, nadal niewiele obiektów oferuje taką opcję. Dlatego Willa Barbara z dumą może przyznać, że czworonogi czują się w niej jak w domu. Pobyt zwierzęcia to koszt jedynie 60 zł za dobę.

 

Aktywności na świeżym powietrzu – rozrywka na wyciągnięcie łapy

Czy można sobie wyobrazić lepszy sposób na spędzenie urlopu z psem niż aktywności na świeżym powietrzu? Idealną okazją ku temu jest wyjazd w góry, np. do Lądka-Zdrój. W okolicy Willi Barbara nie brakuje malowniczych ścieżek do wspólnych wędrówek. Na czworonoga i jego właściciela czekają m.in. Ruiny średniowiecznego zamku Karpień, Złota Ścieżka w Złotym Stoku, Kletno z Jaskinią Niedźwiedzią czy położony tuż za czeską granicą Zamek Jansky Vrch. Goście mogą też bezpłatnie wypożyczyć kijki do nordic walking i wybrać się na szybki marsz w towarzystwie swojego pupila. Ponadto Willa jest otoczona dużym ogrodzonym terenem zielonym idealnym na codzienne spacery i wypoczynek.

Relaks dla właścicieli psów – Wellness & Spa w górach

Urlop to czas, który można poświęcić dla pupila, ale przede wszystkim na chwilę relaksu dla jego właściciela. Dlatego butikowy hotel w górach Willa Barbara oferuje kompleksową ofertę zabiegów relaksacyjnych, urodowych i leczniczych. W obiekcie można skorzystać z takich usług, jak masaże relaksacyjne i aromaterapeutyczne, kąpiel w parze czy zabiegi na twarz i ciało. Dostępny jest również basen. Dodatkowo należy zaznaczyć, że Lądek-Zdrój to jedno z najstarszych uzdrowisk w Polsce. Będąc tu, warto więc zażyć kąpieli w lądeckich wodach leczniczych, np. cieplicach fluorowych, a najlepiej skorzystać ze wszystkich możliwości, aby cieszyć się pełnym relaksem podczas pobytu.

Personel przyjazny czworonogom

Będąc w hotelu ze swoim pupilem, ważne jest, aby personel był pozytywnie nastawiony do włochatego towarzysza. W Willa Barbara pracownicy doskonale rozumieją potrzeby psów i ich właścicieli. Zawsze służą pomocą i troszczą się o to, aby każdy czuł się komfortowo i bezpiecznie. Każdy członek personelu jest przeszkolony z zakresu obsługi zwierząt, co gwarantuje profesjonalną i przyjazną atmosferę.

Podsumowanie

Wybierając się z psem na urlop w góry do hotelu, otwierą się drzwi do wspaniałych wspólnych doświadczeń. Przyjazna obsługa, ekskluzywne zakwaterowanie, wyjątkowe doznania zmysłowe, aktywności na świeżym powietrzu oraz relaks dla właściciela – to wszystko czeka na Was oboje w Willi Barbara w Lądku-Zdroju. Razem możecie stworzyć niezapomniane wspomnienia. Od teraz podróżowanie z psem może być nie tylko możliwe, ale i przyjemne, a nawet luksusowe. Hotel oferuje komfortowe pokoje i dostęp do szerokiej gamy atrakcji zarówno dla psów, jak i ich właścicieli. Zapraszamy do skorzystania z uroków urlopu w górach z psem w hotelu przyjaznym zwierzętom.

← Wróć do Bloga